Úvodní strana » Aktivity » Firemní akce

Firemní a společenské akce

Planetárium Ostrava nabízí jedinečné multifunkční prostory pro firemní a společenské akce. Je zde možno vytvořit pestrý doprovodný program dle vlastního výběru a pro všechny věkové kategorie.

  • Hlavní atrakcí je Sférické kino. Zde si můžete vybrat jakýkoliv pořad z našeho katalogu. Každé představení ve Sférickém kině začíná živě moderovaným úvodem s ukázkou hvězdné oblohy, po které následuje projekce sférického filmu. Sférické filmy jsou úžasným zážitkem pro všechny, kdo mají rádi hvězdy, vesmír a dobrodružství.
  • Dalším místem, který zpestří Vaši akci, je Hvězdárna
  • Interaktivní expozice mohou být zábavným i poučným místem pro všechny věkové kategorie Vašich klientů i jejich rodinných příslušníků. Mezi exponáty můžete procházet také se soutěžním kvízem, který si buď stáhnete na našich webových stránkách, anebo Vám jej dáme vytištěný. Správné odpovědi může vyhodnotit humanoidní robot anebo si je vyhodnotíte sami (správné odpovědi dodáme). Máme zábavné kvízy pro mladší i pro starší návštěvníky.
  • Další možností pro akce s dětmi (i těmi nejmenšími) jsou Astrohrátky. Jedná se o soutěžní stanoviště, kde děti plní úkoly související s vesmírnou tématikou, za které mohou dostat odměnu apod.
  • Přednáškový sál Vám může sloužit pro formální část akce, prezentace, konference, přednášky, workshopy.

Navrhneme Vám atraktivní doprovodný program šitý na míru. Doporučujeme si rovněž vyhradit čas na osobní prohlídku.

Další informace, fotogalerii našich prostor a zároveň i možnost objednání akce naleznete zde.

Rádi se Vám budeme osobně věnovat při přípravě a organizaci Vaší akce.

Kontakt:

Ing. Martina Pavlorková
596 994 962
martina.pavlorkova@vsb.cz