Úvodní strana » Aktivity » Školy » Šablony

Šablony

V Planetáriu si můžete naplánovat svůj projektový den v rámci výzvy Šablony. Vyberte si a propojte pořady tak, aby časově i tematicky odpovídaly vašim představám.

Pořad ve Sférickém kině

Vyberte si pořad z naší nabídky ve Sférickém kině, v němž propojíme projekci sférického filmu s živě moderovanou částí, upravenou podle věku dětí a učiva probírajícího ve škole. 

Délka pořadu: 60 minut

Prohlídka interaktivních expozic

V interaktivních expozicích se žáci hravou formou seznámí s vesmírnými objekty, se zákonitostmi a jevy ve vesmíru. Můžete si předem vytisknout pracovní listy z našich webových stránek a přinést si je s sebou do Planetária. 

Délka pořadu: 60–90 minut

Prohlídka Hvězdárny

Děti se seznámí s profesionální astronomickou technikou. Za příznivého počasí si pomocí speciálních dalekohledů prohlédnou naši nejbližší hvězdu Slunce.

Délka pořadu: 30 minut

Další informace

V případě, že si nevyberete všechny aktivity a požadovaná časová dotace pro projekt není naplněna, lze délku trvání vybraných pořadů přizpůsobit Vašim požadavkům.

Pokud bude počet dětí větší, než je povolená kapacita, můžeme vytvořit více menších skupinek, které se u jednotlivých aktivit vystřídají.

 

Kontaktujte nás:

  • objednávky: info@planetko.cz, tel. 596 994 950 (PO-PÁ 8:00–12:00 a 13:00–15:00)
  • ekonomické záležitosti: Ing. Martina Pavlorková, martina.pavlorkova@vsb.cz, tel. 596 994 962
  • odborník z praxe: dle domluvy

Níže je ke stažení návrh Smlouvy o poskytnutí služeb. Není nutné dodržet přesné znění, vzor slouží především pro doplnění správných údajů o Planetáriu Ostrava.